Një imazh i BMW X3 2025 ka “rrjedhur” në internet

Auto

Një imazh i BMW X3 2025 ka “rrjedhur” në internet

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Një BMW X3 i përditësuar pritet më vonë këtë vit dhe një imazh i modelit të ri ka rrjedhur në internet.

Rrjedhja duket të jetë një imazh nga një video marketingu e krijuar nga prodhuesit e automjeteve, shkruajnë mediat e huaja.

BMW pritet të ofrojë opsione motori me katër dhe gjashtë cilindra, dhe ne do të shohim modele hibride ose PHEV pas lëshimit fillestar.

iX3 tërësisht elektrik do të vijë më vonë me arkitekturën Neue Klasse të BMW.

Prodhuesi i automjeteve e parashikoi SUV-in elektrik në fillim të vitit 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat