Toyota Tundra, mbi 1 milion e 400 kilometra për gjashtë vjet

Auto

Toyota Tundra, mbi 1 milion e 400 kilometra për gjashtë vjet

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 18:40
Foto ilustrim

Vetura e mëdha me kapacitet transportues supozohet se janë goxha të forta dhe të qëndrueshme.

Por, sipas statistikave (kamionçinat), zor se mund t’i mbërrijnë 200 mijë milje apo 320 mijë kilometra, pa ndonjë riparim serioz.

E këtë e demanton Toyota Tundra.

Prodhim i vitit 2019-të, thuhet se pronari i këtij automjet i ka prekur hiç më pak se 878 mijë e 987 milje apo 1 milion e 415 mijë kilometra.

Ky fakt ende zyrtarisht nuk është vërtetuar, por sipas të dhënave të publikuara nga Reddit, kjo edhe mund të jetë e besueshme për adhurueit e veturave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat