A duhet të anulohet sezoni? LeBron James jep mendimin e tij - Bota Sot
A duhet të anulohet sezoni? LeBron James jep mendimin e tij

Basketboll

A duhet të anulohet sezoni? LeBron James jep mendimin e tij

Më: 30 prill 2020 Në ora: 21:04
LeBron James

LeBron James ka dhënë një qëndrim të prerë sa i përket dilemës nëse duhet ose jo të vazhdojë sezoni.

Gjatë këtyre ditëve kanë qarkulluar zëra se agjenti i LeBron James është shprehur kundër rifillimit të sezonit, duke mbështetur mundësinë për anulimin e sezonit.

Por, këtyre zërave iu ka reaguar ‘Mbreti’, duke thënë se askush nuk duhet të anulojë sezonin.

“Askush që unë e njoh nuk thotë diçka të tillë”, ishte përgijgja e James.

“Sapo të jemi të sigurt, ne do të donim të mbaronim sezonin tonë. Jam i gatshëm dhe skuadra jonë është e gatshme”, ka shtuar LBJ.

“Askush nuk duhet të anulojë diçka”, ishin fjalët e LeBron,

James dhe skuadra e tij ishin në një formë të shkëlqyer para suspendimit të sezonit dhe shiheshin në mesin e favoritëve për të triumfuar. Ata sikur të gjitha skuadrat po presin për një vendim të NBA. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat