“Dali” qëndron, Karavdiq i bashkohet KB Pejës

Basketboll

“Dali” qëndron, Karavdiq i bashkohet KB Pejës

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 13:20
“Dali” qëndron, Karavdiq i bashkohet KB Pejës

Peja po përgatitet për edicionin e ri në basketboll, për Superligën e Kosovës dhe Ligën Unike.

Basketbollisti  Dardan Berisha vazhdon misionin me KB Peja.

“Dali” qëndron në Pejë edhe për sezonin 2020/2021.

Nga ana tjetër, Sedin Karavdiq i bashkohet KB Pejës.

Lojtari luan në pozitën krah-qendër dhe është i gjatë 203 centimetra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat