100 ngulitjet më të mira të sezonit të fundit në NBA - Bota Sot
100 ngulitjet më të mira të sezonit të fundit në NBA

Basketboll

100 ngulitjet më të mira të sezonit të fundit në NBA

Më: 30 korrik 2017 Në ora: 06:36
Victor Oladipo

Në qershor të këtij viti mbaroi edhe një sezon i ligës elitare të basketbollit amerikan, NBA, që pa Golden State Warriors të kurorëzohet kampion.

Si për çdo stinor, kishte shënime, asistime dhe aksione të mrekullueshme të superyjeve të kësaj lige.

Por, në një video në Youtube, janë përzgjedhur 100 ngulitjet më të mira të lojtarëve të NBA në stinorin 2017.

Shikoni magjinë e yjeve si LeBron James, Kevin Durant, Tristan Thompson, Larry Nance Jr. e Victor Oladippo që i dhuruan fansave të NBA një pëjetim të paharrueshëm përgjatë kësaj sezone.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat