Kicaj kundër Aggelikit - Bota Sot
Kicaj kundër Aggelikit

Boksi

Kicaj kundër Aggelikit

Më: 24 korrik 2017 Në ora: 15:44
Bestare Kicaj

Bestare Kicaj kundër Aggeliki nga Greqia në mbrëmjen humanitare në Prishtinë Luftëtarja e vetme shqiptare që paraqitet për momentin në MMA, Bestare Kicaj, ka kuptuar edhe kundërshtaren që do të paraqitet në mbrëmjen humanitare që do të zhvillohet të shtunën në Prishtinë.

Pra kundërshtarja e saj do jetë grekja, Tsiligaridou Aggeliki. Kicaj thotë për ArenaRing se pak e njeh greken, por do jep maksimumin që të arrij deri tek triumfi dhe ti gëzoj popullin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat