Florian Marku duket i frikshëm para meçit me serbin Dragisic - Bota Sot
Florian Marku duket i frikshëm para meçit me serbin Dragisic

Boksi

E premte, 19 tetor 2018

Florian Marku duket i frikshëm para meçit me serbin Dragisic

Më: 10 maj 2018 Në ora: 22:28
Florian Marku

Qershori do të sjellë shumë meçe luftarake, ku shqiptarët do të paraqiten në lufta për tituj të ndryshëm, qofshin në boks, kikboks apo MMA.

Njëri nga ta është Florian Marku, i cili më 6 Qershor do të hyjë në ring me serbin Sladan Dragisic.

Ai që shumë muaj është duke u stërvitur intensivisht dhe duke e mbajtur trupin në formën të shkëlqyer, për të qenë 100% i gatshëm për meçin që do të zhvillohet në sallën “Asllan Rusi”, në Tiranë.

Floriani është aktiv në rrjetet sociale, dhe kështu ka postuar një foto nga stërvitjet e tij, ku duket në formë të shkëlqyer para ndeshjes me serbin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test