Një trup si Yazmin, bikini mezi ia mban gjoksin - Bota Sot
Një trup si Yazmin, bikini mezi ia mban gjoksin

Bota e Yjeve

Një trup si Yazmin, bikini mezi ia mban gjoksin

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2019 Në ora: 19:26
Yazmin Oukhellou

Ajo është një nga yjet e ndritur të TOWIE, e njohur për pamjen e saj mahnitëse dhe trupin e tonifikuar.

Dhe Yazmin Oukhellou dukej sensacionale edhe në foton e fundit të publikuar në Instagram, ku ajo është shfaqur në bikini, përcjell Bota sot.

Me flokët kaçurrel të lëshuara supeve, ylli 25 vjeç ka treguar barkun e sheshtë, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin bombastik, të cilin mezi ia mban bikini./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...