Bombastike dhe superseksi, Lauren ‘thyen’ rrjetin - Bota Sot
Bombastike dhe superseksi, Lauren ‘thyen’ rrjetin

Bota e Yjeve

Bombastike dhe superseksi, Lauren ‘thyen’ rrjetin

Nga: Bota sot Më: 15 janar 2019 Në ora: 19:54
Lauren Goodger

Ajo ka ‘thyer’ rrjetin me fotografitë e fundit të publikuara nga seti fotografik që ka realizuar.

Dhe Lauren Goodger ka gjetur veten në qendër të vëmendjes tek 778 mijë ndjekësit e saj, derisa ka ndarë me ta fotot tejet seksi dhe provokuese, ku ajo tregon hiret trupore, përcjell Bota sot.

E veshur në të brendshme të ndryshme, ylli 32 vjeçar ka zbuluar gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante, duke mos lënë vend për imagjinatë./BS/

Image

Image

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...