Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër - Bota Sot
Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Bota e Yjeve

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 23:33
Kejvina Kthellan

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin”

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me probleme në zemër.

Fotot e postuara janë në të brendshme dhe biondina bukur sigurisht me këto foto do ta lërë Ermalin në hije me hiret e saj.

Image
Image
Image

Ndryshe, ajo është e njohur për fotografi të tilla, derisa vazhdon të jetë e përfolur nga mediat e ndryshme shqiptare-sigurisht për bukurinë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...