Ju prezantojme të bukurën modele Eriselda Hasani! - Bota Sot
Ju prezantojme të bukurën modele Eriselda Hasani!

Bota e Yjeve

Ju prezantojme të bukurën modele Eriselda Hasani!

Nga: M.GJ Më: 12 mars 2019 Në ora: 10:28
Eriselda Hasani

Ajo është e bukur, seksi dhe mjaft e ndjekur në rrjetin social, por edhe në botën e modelizmit mjaft e preferuar. Kjo është Eriselda Hasani, vajza bukuroshe që është shkodrane me origjinë por që jeton në Ferizaj.

Ajo është mjaft e ndjekur në Instagram por edhe si një ikonë mode, ndërsa merr me mijëra pëlqime dhe komente në rrjetin e saj social si vajzë me stil, fashion dhe për hijeshinë e saj.

E bukura Eriselda ka shumë ftesa për të qenë imazh në botën e modës, dhe shumë shpejt do të ketë disa projekte në këtë fushë, por që dalëngdalë ne do t’i mësojmë duke ndjekur hapat e saj të sigurt.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...