Heidi Klum pozon pa sutjena pranë të fejuarit të saj - Bota Sot
Heidi Klum pozon pa sutjena pranë të fejuarit të saj

Bota e Yjeve

Heidi Klum pozon pa sutjena pranë të fejuarit të saj

Më: 25 mars 2019 Në ora: 11:55
Heidi Klum

Heidi Klum po e shijon Hong Kongun!

Supermodelja ka postuar disa fotografi në Instagram ku duket se ajo po kalon disa momente “të nxehta” me të fejuarin e saj Tom Kaulitz.

Në këto fotografi që modelja i ka ndarë me fansat e saj shihet 45 vjeçarja topless dhe e veshur vetëm me brekë të zeza derisa po shijon pamjen e qiellit të Hong Kongut.

Në tre fotografitë e tjera, Klum dhe Kaulitz shohin njëri-tjetrin në sy derisa janë të ulur pranë një dritareje – të dy duket se janë të zhveshur derisa kanë realizuar këto selfie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...