Këngëtarja shqiptare publikon foton kur ishte fëmijë, ja si dukej para se të bëhej e famshme - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare publikon foton kur ishte fëmijë, ja si dukej para se të bëhej e famshme

Bota e Yjeve

Këngëtarja shqiptare publikon foton kur ishte fëmijë, ja si dukej para se të bëhej e famshme

Më: 22 prill 2019 Në ora: 21:53
Eleni Foureira

Për këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, kjo ditë është mjaft speciale, pasi vëllai i saj feston ditëlindjen.

Për ta uruar të vëllanë për ditën e saj të veçantë, Eleni vendosi të bëjë një postim të bukur në llogarinë e “Instagram”-it.

Foureira ka postuar në “Instastory” një fotografi të realizuar kur ata ishin fëmijë, e bashkëngjitur me të ka edhe një dedikim të ëmbël.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im, të dua shumë!”, shkruan këngëtarja në foton ku ajo shfaqet fëmijë dhe fansat mezi e njohën.

Që ndjekësit e saj të shumtë mos ta ngatërronin, Eleni ka specifikuar përmes një shigjete se cila është ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...