Kaçurrelja seksi nxjerr të pasmet - Bota Sot
Kaçurrelja seksi nxjerr të pasmet

Bota e Yjeve

Kaçurrelja seksi nxjerr të pasmet

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 14:37
Cindy Bruna

Së bashku me Victoria’s Secret, ajo ka pasur mundësinë të shëtisë gjithë botën.

Dhe Cindy Bruna e përdori Festivalin Filmit në Kanë si pistë të modës, derisa mori pjesë në darkën e Charles Finch Filmmakers, të premten mbrëma, përcjell Bota sot.

Modelja franceze 24 vjeçare u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit e veshur në një fustan që zbulonte shumë nga lëkura.

Vëmendja ishte tek këmbët e gjata seksi dhe të pasmet që i ekspozoi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...