Khloe Kardashian shkëlqen sërish - Bota Sot
Khloe Kardashian shkëlqen sërish

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian shkëlqen sërish

Më: 20 maj 2019 Në ora: 00:53
Khloe Kardashian

Ylli televiziv, Khloe Kardashian, është për pushime në Turk dhe Kaikos.

Kardashian në këto pushime është me shumë shoqe dhe motren e saj, ku të gjitha bashkë shkuan të festojnë ditëlindjen e Kourteny Kardashian.

Khloe ke me vete edhe vajzën e saj True me të cilën së fundi ka ndarë disa fotografi në bikini teksa lahen në detë.

Bikinit ngjyrë rozë i rrinë shumë bukur Kardashian dhe e bëjnë të duket shumë seksi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...