A është kjo maturante nga Drenica, më e bukur për këtë vit? - Bota Sot
A është kjo maturante nga Drenica, më e bukur për këtë vit?

Bota e Yjeve

A është kjo maturante nga Drenica, më e bukur për këtë vit?

Më: 20 maj 2019 Në ora: 08:25
Laura Kerolli

Maturantët në gjithë Kosovën, këto ditë mbajnë mbrëmjet e fundit të gjimnazit.

Edhe në Drenas, këto ditë është mbajtur mbrëmja e maturës së Gjimnazit “Skenderbeu”, ndërsa ajo që ka rënë në sy më shumë, ka qenë maturantja Laura Kerolli.

Laura e cila mban edhe titullin “Miss Drenasi”, ka shkëlqyer në mbrëmjen e maturës duke marrë mjaft vëmendje me veshjen dhe pamjen e saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...