Oriola nuk përmbahet, thyen rrjetin me foto nga plazhi - Bota Sot
Oriola nuk përmbahet, thyen rrjetin me foto nga plazhi

Bota e Yjeve

Oriola nuk përmbahet, thyen rrjetin me foto nga plazhi

Më: 22 maj 2019 Në ora: 07:23
Oriola Marashi

Oriola Marashi mund të konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo gjithmonë di të jetë seksi dhe e veçantë, duke provokurar shpesh me fotot që poston. Kësaj radhe Oriola zgjodhi të provokojë nga brigjet e Vlorës.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat