Uau: Këngëtarja me famë botërore tregon hapur pëlqimin për Era Istrefin - Bota Sot
Uau: Këngëtarja me famë botërore tregon hapur pëlqimin për Era Istrefin

Bota e Yjeve

Uau: Këngëtarja me famë botërore tregon hapur pëlqimin për Era Istrefin

Më: 23 maj 2019 Në ora: 17:45
Era Istrefi

Kënga e saj "Bad guy" është kthyer në hitin e momentit, duke thyer rekorde klikimesh dhe Billie Eilish është një ndër këngëtaret më të komentuara të momentit.

Ajo ndiqet në Instagram nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi, e cila duket se i ka rënë në sy këngëtares amerikane.

Në rrjet po qarkullon një foto që ka çmendur fansat, pasi këta të fundit kanë vënë re se Billie Eilish ka pëlqyer njërin prej postimeve të Erës, duke i bërë fansat të shpresojnë për një bashkëpunim mes vajzave.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...