Shfaqet trupin në bikine 'seksi' - Bota Sot
Shfaqet trupin në bikine 'seksi'

Bota e Yjeve

Shfaqet trupin në bikine 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2019 Në ora: 09:26
Danielle Armstrong

Ajo tashmë nuk është e panjohur për të treguar linjat e saj nga palestra.

Dhe Danielle Armstrong dukej shumë mirë në bikine të zeza, kur u bashkua me miqtë e saj për një festë në Marbella të dielën.

Ish ylli i TOWIE, kishte mbuluar trupin e saj me rroba banjo të zeza dhe detaje të vogla ngjyrë ari.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...