Jennifer Lopez rastësisht tregon të brendshmet - Bota Sot
Jennifer Lopez rastësisht tregon të brendshmet

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez rastësisht tregon të brendshmet

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 23:46
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez mahnit tifozët me pamjen e saj të bukur, gjë që e bën të vështirë të besosh se së shpejti do të jetë 50-vjeçe.

Këngëtarja kryen ushtrime të përditshme dhe përpjekjet e saj ia vlejnë, duke dëshmuar kudo që shfaqet.

Në çmimet e mbajtura kohët e fundit të CFDA, Jennifer mori çmimin e ikonës së modës, dhe ajo shkëlqeu në një kombinim që zbuloi barkun e saj të gdhendur, transmeton KosovaPress.

Por, edhe ajo nuk është e përsosur, kështu, që në këtë ngjarje të mbajtur në Majami, aktorja zbuloi më shumë se sa kishte planifikuar: të brendshmet e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...