Rihanna vishet me të zeza - Bota Sot
Rihanna vishet me të zeza

Bota e Yjeve

Rihanna vishet me të zeza

Nga: Bota sot Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:24
Rihanna

Ajo ishte veshur me një kostum mahnitës prej leopardi në fotografitë e publikuara nga Interview Magazine.

Rihanna dukej poashtu bukur me një fustan të gjate të zi në natën e së martës.

Këngëtarja dhe aktorja 31 vjeqare ka dal në një ndejë private në New York City.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...