Rihanna nxjerr gjysmën e gjoksit kur bën shoping - Bota Sot
Rihanna nxjerr gjysmën e gjoksit kur bën shoping

Bota e Yjeve

Rihanna nxjerr gjysmën e gjoksit kur bën shoping

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 09:53
Rihanna

Ajo duket se e dëshiron ushqimin italian.

Rihanna 31 vjeqare u pa të premten në mëngjes duke dalë me dis gjëra ushqimore në Kaliforni.

Këngëtarj ishte furnizur me borzilok, verë dhe sende tjera për një darkë të shijshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...