Kylie Jenner e zhveshur në rrugë - Bota Sot
Kylie Jenner e zhveshur në rrugë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e zhveshur në rrugë

Nga: Bota sot Më: 13 gusht 2019 Në ora: 09:54
Kylie Jenner

Ajo është duke e festur ditëlindjen e saj të 22-të me një qëndrim javor në Itali me miqtë dhe familjen e saj.

Kylie Jenner arriti të kaloj bashkë me të dashurin e saj Travis Scott, derisa qifti po zbviten në Portofino.

Ylli televiziv bëri një veshje të guximshme gjatë shëtitjes së tyre,me një palë pantollona lëkure të kuqe dhe bluzë të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat