Enca bëhet pjesë e një filmi, dalin pamjet e para - Bota Sot
Enca bëhet pjesë e një filmi, dalin pamjet e para

Bota e Yjeve

Enca bëhet pjesë e një filmi, dalin pamjet e para

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:09
Enca Haxhia

Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamaqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast.

Është mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me këngët e saj dhe mbretëresha e Instagramit, Enca do të jetë protagoniste në filmin e ri të Ermalit.

‘Xing’ sjell për disa fotografi ekskluzive nga xhirimet e filmit ku Enca shfaqet si gjithnjë plot stil teksa ndodhet krah Ermalit.

Sot është dita e parë e xhirimeve që mesa duket është hapur me Encën.

Krah Encës është protagoniste në film edhe aktorja e famshme Arjola Demiri, por në ditët në vazhdim do zbulohet më shumë për rolet e tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...