Meghan Markle kthehet në top formë - Bota Sot
Meghan Markle kthehet në top formë

Bota e Yjeve

Meghan Markle kthehet në top formë

Nga: Bota sot Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:44
Meghan Markle

Meghan Markle u shfaq për të treguar linjat e saj pas polemikave të fundit rreth saj.

Dukesha e Sussex u kthy në punë në angazhimin e saj të parë zyrtar që nga lindja e djalit të saj Archie në muajin maj dhe arriti në Londër për të filluar një gamë të lartë të bamirësisë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...