Zendaya kaq elegante - Bota Sot
Zendaya kaq elegante

Bota e Yjeve

Zendaya kaq elegante

Nga: Bota sot Më: 5 tetor 2019 Në ora: 09:32
Zendaya

Në moshën 23 vjeqare, ajo është një nga gratë më vesjet më të mira në industrinë e argëtimit.

Dhe Zendaya i qëndroj besnike shijes së saj elegante, kur doli në premierën e Le Mans '66 në Zvicër.

Ish ylli i Disney mori vëmendjen me një fustan të zi të zbukuruar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...