Eni e lumtur pranë Gencit: Aty ku është dashuria është dhe jeta - Bota Sot
Eni e lumtur pranë Gencit: Aty ku është dashuria është dhe jeta

Bota e Yjeve

Eni e lumtur pranë Gencit: Aty ku është dashuria është dhe jeta

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 14:38
Eni e lumtur pranë Gencit

Eni Koçi ka treguar edhe njëherë se sa e lumtur ndihet me Genc Prelvukajn.

U munduan ta mbajnë lidhjen të fshehtë e tani po e pranojnë hapur se sa të dashuruar janë.

Eni Koçi ka treguar se ndihet shumë mirë me Gencin edhe njëherë pranë një postimi të fundit të bërë në Instagram.

“Aty ku është dashuria është dhe jeta “, ka shkruar ajo pranë një postimi, foto të cilat çifti i kanë realizuar në Plavë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...