Eva Longoria, e thjeshtë dhe e bukur - Bota Sot
Eva Longoria, e thjeshtë dhe e bukur

Bota e Yjeve

Eva Longoria, e thjeshtë dhe e bukur

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 09:47
Eva Longoria

Ajo është një fiksim i tapetit të kuq dhe ka një dhunti për modën.

Dhe Eva Longoria të premten hoqi të gjitha ndalesat kur u shfaq duke bërë pazar në Beverly Hills me një veshje të thjeshtë.

Ajo ishte bashkë me të dashurin e saj, që është në lidhje prej 3 vitesh./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat