Kim Kardashian me poza të reja - Bota Sot
Kim Kardashian me poza të reja

Bota e Yjeve

Kim Kardashian me poza të reja

Nga: Bota sot Më: 15 janar 2020 Në ora: 20:06
Kim Kardashian

Ajo nisi markën e saj të bukurisë në vitin 2017.

Dhe Kim Kardashian ishte ajo që pozoj me të brendshmet e saj të fundit në Instagram për një linjë të re kozmetike të KKW Beauty.

Ylli televiziv 39 vjeqar tregoj linjat e saj trupore me një pako të re kozmetike./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat