Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë - Bota Sot
Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë

Bota e Yjeve

Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 17:12
Dee Devlin

Dee Devlin ‘e ka vjedhur’ spektaklin gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit me Conor McGregor, para meçit të tij me Donald Cerrone.

Partnerja e yllit irlandez kishte veshur një fustan të gjelbër të shkurtër, ndërsa ecte pas 31-vjeçarit në momentin e arritjes.

Faqet rozë i kanë kushtuar vëmendje dukjes së saj, ndërsa fotografitë dhe videot janë shpërndarë në rrjetet sociale.

McGregor u rikthye në tetëkëndësh me një fitore ‘eksplozive’ për vetëm 40 sekonda që njëherësh shënonte triumfin e tij të parë brenda tri vitesh.

Devlin mori vëmendje edhe në momentin e urimit të partnerit të saj, të cilit i dhuroi puthjes pas fitores.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat