Nichole Scherzinger me veshje të veqantë - Bota Sot
Nichole Scherzinger me veshje të veqantë

Bota e Yjeve

Nichole Scherzinger me veshje të veqantë

Nga: Bota sot Më: 14 mars 2020 Në ora: 21:10
Nichole Scherzinger

The Pussycat Dolls e kanë gjetur vetën edhe njëherë të premtën duke dhënë 'zjarr' edhe njëherë me veshjet e tyre në skenën e Sport Relief të BBC-së.

Dhe Nicole Scherzinger u shfaq edhe njëherë kur doli me shokët e bandës Ashley Roberts, Kimberly Wyatt dhe Carmit Bachar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat