Mezi e 'mbërtheu' gjoksin - Bota Sot
Mezi e 'mbërtheu' gjoksin

Bota e Yjeve

Mezi e 'mbërtheu' gjoksin

Nga: H.O. Më: 19 prill 2020 Në ora: 18:22
Aisleyne Horgan Wallace

Ajo aktualisht është e bllokuar për shkak të koronavirusit.

Por Aisleyne Horgan Wallace ka shijuar ditën e saj për ushtrimë të dielën duke ndjekur kështu një seancë vrapimi dhe selfie në Londër.

Ylli i Big Brother dukej e bujshme në sytjena të zeza sportive./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat