Dua Lipa një hap larg fitores së madhe - Bota Sot
Dua Lipa një hap larg fitores së madhe

Bota e Yjeve

Dua Lipa një hap larg fitores së madhe

Nga: H.O. Më: 26 prill 2020 Në ora: 19:25
Dua Lipa

Dua Lipa është një hap larg nga të bërit pjesë e listës së 10 fituesve më të pasur muzikor në planet, duke u paguar rreth 24.7 milionë paundë vitin e kaluar.

Ylli i muzikës, e cila muajin e kaluar lëshoj albumin e saj Future Nostalgia dhe tani ka dyfishuar fitimet e saj./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat