Karantina ia ndryshoj jetën Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Karantina ia ndryshoj jetën Kim Kardashian

Nga: H.O. Më: 29 prill 2020 Në ora: 19:08
Kim Kardashian

Ata janë gjithmonë në lëvizje, duke udhëtuar në mes të vendeve dhe shteteve për punët e tyre ditore

Por me karantinën që e ka ndaluar këtë mënyrë të tyre të jetës, Kim Kardashian dhe Kanye Ëest po e kalojnë kohën në shtëpi së bashku./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat