Jennifer Lopez kërkon shtëpi me qira - Bota Sot
Jennifer Lopez kërkon shtëpi me qira

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez kërkon shtëpi me qira

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 09:22
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez janë fotografuar duke kontrolluar një pronë plazhi prej 70 mijë dollarë në muaj, në Malibu të dielën.

Qifti janë parë duke shikuar për një shtëpi verore me qira, pasi ishin karantinuar në Miamo gjatë pandemisë koronavirus./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat