Ashley shkon me pizhama në punë - Bota Sot
Ashley shkon me pizhama në punë

Bota e Yjeve

Ashley shkon me pizhama në punë

Nga: H.O. Më: 19 qershor 2020 Në ora: 14:18
Ashley Roberts

Ajo cdo ditë të punës e trajton si një shfaqje mode, kështu duke e shndërruar sheshin Leicester si një rrugë të vetme personale gjatë punës së saj në Heart Radio.

Dhe Ashley Roberts e tajkoj vetën e saj kur u shfaq me një stil të premten në mëngjes, me një kostum të pabesueshëm si pizhama./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat