Ellie, biondja seksi që do ju lë sonte pa gjumë - Bota Sot
Ellie, biondja seksi që do ju lë sonte pa gjumë

Bota e Yjeve

Ellie, biondja seksi që do ju lë sonte pa gjumë

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 21:26
Ellie Brown

Ylli i Love Island, Ellie Brown ka nxehur temperaturat sot me të brendshme të bardha derisa ka pozuar seksi nga banjo

Ajo vazhdimisht është e zënë me fotosesion pavarësisht se në Britani ende janë në fuqi masat për vetizolim nga koronavirusi.

Ellie Brown ka pozuar sot edhe disa fotografi të nxehta të cilat i ka realizuar vet dhe i ka postuar në Instagram.

Image

Ylli i Love Island (22) ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme Lounge, derisa fotoja e saj ka marrë më mijëra pëlqime! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat