Kejvina, një biondinë tejet seksi

Bota e Yjeve

Kejvina, një biondinë tejet seksi

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 07:47
Kejvina Kthella

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka pozuar disa foto të reja në rrjetet sociale e ku shihet se ka ndryshuar stil

Bukuroshja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur që flokët e saj t’i jep ngjyrën 100 për qind të bardh duke e shndërruar kështu veten në një biondinë seksi.

Kejvina, e cila shumicën e pandemisë së koronavirusit e ka kaluar në SHBA, tashmë është kthyer në atdhe dhe nuk heziton të tregoj foto nga vendet e ndryshme bregdetare.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar disa fotosesione seksi në të ardhmen për kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare. 

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat