Jenner e thjesht dhe me stil - Bota Sot
Jenner e thjesht dhe me stil

Bota e Yjeve

Jenner e thjesht dhe me stil

Nga: E.R Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:25
Kendell Jenner

Kendall Jenner dukej shumë e thjeshtë gjatë takimit me disa miq të famshëm për kafe të Martën.

Kendall ka treguar barkun e saj të ashpër në pamjen e saj njëngjyrëshe verore, e cila u aksesua me syze dielli dhe sandale të zeza Birkenstock. Ajo mbante një çantë të vogël Louis Vuitton.

Modelja 24-vjeçare ishte e veshur me pantallona të shkurtra të zeza dhe një majë të hollë, të bardhë, shkruan BBC, transmeton

Ajo i mbante gjërat të sigurta duke veshur një maskë për leckë të lyer nga fytyra nga linja SKIMS e motrës Kim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat