Kylie Jenner provokon rëndë me të pasmet - Bota Sot
Kylie Jenner provokon rëndë me të pasmet

Bota e Yjeve

Kylie Jenner provokon rëndë me të pasmet

Nga: E.R Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:45
Kylie Jenner

Kylie Jenner i ka provokuar ndjekësit e saj, dhe pse vazhdon të akuzohet për fotoshop, Kylie Jenner, nuk ndalon me postimin e fotove ku tregon format trupore, transmeton ''Bota sot''.

Ajo së fundmi ka provokuar ndjekësit me postimin e një fotografie në Instagram, aty ku ka pozuar nga prapa dhe duket tejet seksi.

“Lloj i veçantë i energjisë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

special kind of energy.

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat