Dua Lipa sjell foto të 'nxehta' nga pushimet

Bota e Yjeve

Dua Lipa sjell foto të 'nxehta' nga pushimet

Nga: H.O. Më: 29 korrik 2020 Në ora: 18:18
Dua Lipa

Ajo ka shijuar një pushim të mirë në St Lucia me të dashurin e saj Anëar Hadid në fillim të këtij muaji.

Dhe Dua Lipa është shfaqur në një disponim sentimental të martën në mbrëmje, kur në Instagram ndaj disa foto nga këto pushime./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat