Aktorja e njohur martohet në fshehtësi

Bota e Yjeve

Aktorja e njohur martohet në fshehtësi

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 15:29
Jessica Brown Findlay

Ylli i serialit me 6 sezone 'Downton Abbey' Jessica Brown Findlay është martuar në një dasëm të fshehtë me Ziggy Health. 

Aktorja 31 veçare ka shpërndarë disa foto nga dasma në Instagram, e cila u bë ditën e shtunën në Londër.

Në foto, ata shihen të përqafuar dhe mjaft të lumtur brenda një kishe.

'Ne e bëmë', pasuar nga data e dasmës së tyre '12 .09.20 '.

Në një tjetër foto, çfiti shihen duke u puthur në pjesën e pasme të një autobusi tradicional të kuq në Londër.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat