Melania Trump shfaq flokët e reja bionde, kombinuar me pallto mahnitëse

Bota e Yjeve

Melania Trump shfaq flokët e reja bionde, kombinuar me pallto mahnitëse

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 15:27
Melania Trump

Melania Trump veshi një pallto të gjatë bardh e zi në Shtëpinë e Bardhë. Ajo u shfaq me burrin e saj Presidentin Donald Trump , për festimet e Ditës së Falënderimeve.

Kjo ishte paraqitja e parë publike e Donald dhe Melania që kur ranë dakord për tranzicionin presidencial.

Zonja e Parë shpesh vlerësohet për pamjen e saj elegante dhe as kësaj radhe nuk ishte ndryshe.

Ndërsa u paraqit në Shtëpinë e Bardhë, Melania qëndroi e ngrohtë e veshur me një pallto të zezë dhe të bardhë. Xhaketa kishte një dekolte “v” dhe tre butona të zi që ishin të fiksuar në pjesën e përparme. Këpucët ishin të zeza me detaje të nxira në gishtin e këmbës.

Po ashtu, ajo shfaqi një ngjyrë të re flokësh që nga zgjedhja e hijeve bionde. Ajo modeloi flokët e saj të reja në një ndarje anësore dhe kaçurrela të lirshme. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat