Policen seksi që i “çmend” të gjithë në rrugë - Bota Sot
Policen seksi që i “çmend” të gjithë në rrugë

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Policen seksi që i “çmend” të gjithë në rrugë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 08:40
Adriene Koleszar

Ajo është një police 31-vjeçare në forcat e rendit të Gjermanisë.

Adriene Koleszar ka mahnitur mbarë botën, por nuk është modele dhe as e famshme.

Por bukuroshja ka fituar vëmendjen e të gjithëve, pas publikimit të disa fotove të cilat më tepër ngjasojnë me fotot e modele se sa me një police.

Ajo ka një fizik për t’u pasur zili, e cila lë gojë hapur të gjithë kalimtarët, edhe pse çdo ditë mban të veshur uniformën në rrugët e Berlinit.

Për më tepër hidhuni një sy fotove të saj, do mbeten pa fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test