Sharon i rikthehet “instiktit bazik” - Bota Sot
Sharon i rikthehet “instiktit bazik”

Bota e Yjeve

Sharon i rikthehet “instiktit bazik”

Më: 9 mars 2018 Në ora: 21:24
Sharon Stone

Pak ditë më parë përfundoi në faqet e para të mediave rozë për shkak të një incidenti, që e pa të rrëzuar në shesh.

Por, Sharon Stone u është përgjigjur këtyre lajmeve duke “risjellë” në kujtesë skenën e famshme të filmit të 1992, Basic Instict.

Të shtunën diva e kinematografisë feston 60-vjetorin e lindjes dhe vendosi që t’u dhurojë fansave të vet një sërë shkrepjesh dhe një intervistë të gjatë për “New York Times”.

Aktorja thotë se sekreti i formës së saj qëndron tek kujdesi me ushqimin dhe palestra, ndëkohë që për “NYT” rrëfehet edhe për periudhën e vështirë të kaluar pas divorcit me Phil Bronstein, ndërsa as konfirmoi, por as mohoi nëse aktualisht është “single”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test