Bella shijon perëndimin e diellit, nxjerr thithkat - Bota Sot
Bella shijon perëndimin e diellit, nxjerr thithkat

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Bella shijon perëndimin e diellit, nxjerr thithkat

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2018 Në ora: 10:51
Bella Hadid

Ajo njihet për bukurinë dhe jetën që bën, si një nga modelet më të kërkuara të momentit në botë.

Dhe Bella Hadid shfaqi pamjen prej modeleje sërish të mërkurën mbrëma përmes imazheve në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja shfaqet profil derisa shijon perëndimin e diellit afë detit dhe tregon thithkat përmes bluzës së bardhë që ka veshur pa sytjena.

“Mezi pres të notoj këtë javë”, ka shkruar ajo përbri fotos./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test