Dua Lipa interpreton në Ligën e Kampionëve - Bota Sot
Dua Lipa interpreton në Ligën e Kampionëve

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Dua Lipa interpreton në Ligën e Kampionëve

Më: 26 maj 2018 Në ora: 21:32

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka bërë hapjen e finales së Ligës së Kampionëve.

Dua ka elektrizuar stadiumin Olimpic të Kievës me performimin e disa prej hiteve të saj më të mëdha.

Image

Së bashku me Duan në skenën  gjigante u ngjitë edhe këngëtari i njohur Sean Paul me të cilin Dua Lipa ka bashkëpunuar në këngën ‘No Lie’.

Veshja, koreografia dhe çdo gjë tjetër ishte në vendin e duhur në performancën e 22 vjeçares.

Image

 

E kuruar deri në detaj Dua ka shkëlqyer edhe këtë herë,  ka performuar në qendër të stadiumit duke i dhënë një dimension tjetër fushës së gjelbër të rrethuar me mijëra fansa të dy ekipeve.

Dua i parapriu hapjes së ndeshjes finale në mes të Real Madrid dhe Liverpool.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test