E nxehtë, Kimberly ngrit temperaturat në Mykonos - Bota Sot
E nxehtë, Kimberly ngrit temperaturat në Mykonos

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

E nxehtë, Kimberly ngrit temperaturat në Mykonos

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:12
Kimberley Garner

Ajo mohoi spekulimet së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks dhe të pasme, duke i siguruar fansat se është e gjitha natyrale.

Dhe Kimberley Garner dëshmoi të mërkurën se ka shumë vetëbesim për turpin e saj, derisa kaloi dhe një ditë në plazh në Mykonos, përcjell Bota sot.

Ish ylli 28 vjeçar i Made in Chelsea u shfaq e nxehtë në plazh, duke treguar barkun e sheshtë, gjoksin dhe të pasmet seksi në bikini.

Ajo dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test