Të gjithë sytë tek Rihanna, nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Rihanna, nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Të gjithë sytë tek Rihanna, nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2018 Në ora: 15:15
Rihanna

Kudo që paraqitet ajo merr vëmendjen dhe ndodhë të ketë edhe ndonjë incident me veshjen.

Mbrëmë në premierën e filmit Ocean’s 8, Rihanna bëri që të gjithë sytë të jenë tek ajo, përcjell Bota sot.

E të gjithë kthyen kokën për ta shikuar edhe në ndejën që u organizua pas premierës, ku ylli nxori gjoksin shpërthyes, e për pak tregoi dhe thithkat./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test