43-vjeçarja tregon format në Francë - Bota Sot
43-vjeçarja tregon format në Francë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 21 nëntor 2018

43-vjeçarja tregon format në Francë

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2018 Në ora: 15:05
Victoria Silvstedt

Victoria Silvstedt ka nisur pushimet e saj të nxehta në Saint Tropez të Francës të shtunën.

43-vjeçarja ka treguar format e saj me një kostum veror, derisa ka mbërritur në plazh me të dashurin e saj Maurice Dabbah, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja dukej tejet joshëse, teksa zbuloi gjoksin dhe këmbët e gjata./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test